Yalova Jigolo - bayanpartner.org

Yalova Jigolo sonunda ambalajı açmayı bitirdim. Yatağımın yanındaki pencere pervazına bir fotoğraf çekerek yeni daireme bakıyorum. Nicki’nin bana taşınma hediyesi olarak aldığı bitki, dün geceki kutlamalarımızın kalıntıları olan boş bir şişe Kava ve iki eski şampanya flütünün yanında oturuyor. Bir yatak, iki kitap yığını ve şişkin bir elbise askısı, dairenin bu yarısının zaten kalabalık görünmesini sağlıyor. İkinci el bir kanepe, bir sehpa, üç koyu mor yer minderi (çalıştığım kafeden ödünç alınmış) ve yeniden boyamak için sabırsızlandığım 1970’lerden kalma bir mini mutfaktan oluşan ‘yatak odası’ ile ‘mutfak’ arasında bir ayrım görevi görüyor.

Bu, dünyada sahip olduğum her şeyi içeren yeni stüdyo dairem. Bir yabancıya acınası gelebilir ama bana göre mükemmel.

Çok daha erken bitmesi gereken bir ilişkiden sonra, sonunda üç yıl önceki erkek arkadaşımdan üç ay önce ayrıldım. Taşındığımdan beri kanepede sörf yapıyorum ve sonunda kendi alanıma sahip olmak inanılmaz hissettiriyor. Bu fırsatı o kadar uzun zamandır arzuluyordum ki, bir stüdyo daire için fazladan kira ödemeyi umursamıyorum. Sonunda ciddi bir işe girdiğime göre artık kendime ait bir yer edinmenin de zamanı geldi.

yeni başlangıç erotik hikayepinterest
Yalova Jigolo  Beatriz Vera / EyeEm//Getty Images
Eski sevgilimle geçen yıl dayanılmazdı. Her zaman kıskanırdı, ama birbirimizden uzaklaştıkça, sahipleniciliği o kadar boğucu hale geldi. Onsuz dışarı çıksaydım, elli arsey mesajı almaktan kaçınmak ve ona hayır, hiç erkekle dans etmediğime dair güvence vermek zorunda kalmamak için telefonumu ‘unutmak’ zorunda kalırdım ve evet, onsuz boktan bir geceydi. O kadar kötüleşti ki en yakın arkadaşlarımı görmek istemekten vazgeçtim – Yalova Jigolo Nicki’yle bir gece bile kavgaya neden olacaktı.

Ama yaptığım en kötü fedakarlık Yalova Jigolo Tom’la temasını kaybetmekti. Nicki benim en eski arkadaşım ama Tom benim en yakınımdı. Onunla cumartesi günkü ilk işimde babasının restoranında garsonluk yaparken tanıştım. İlk vardiyamda beni güldürdü ve o andan itibaren ayrılamazdık, molalarımızda her zaman yarı mamul şarap şişeleriyle sıvıştık ve her yemeğin tadına baktık, “sadece müşteriler için uygun olduğundan emin olmak için”. Hafta sonu işimin gelecekteki kariyerime ilham vereceğini çok az biliyordum. Ama o zaman bile suç ortağımın ömür boyu arkadaş olacağını tahmin ettim.

Tom, her kızın dışarı çıkmak istediği o ölü muhteşem adamlardan biridir. Tahmin edilebileceği gibi, onu tanıdığım sürece bir dizi güzel, sıkıcı kız arkadaşı oldu. Aramızda hiçbir şey yok, sadece arkadaşız ama eski sevgilime bunu söylemeyi dene. Yalova Jigolo Tom için o kadar çok kavga ettik ki onu görmeyi bıraktım ve tamamen ayrılmamıza izin verdim.

“Aramızda hiçbir şey yok, biz sadece arkadaşız ama eski sevgilime bunu söylemeyi dene.”
Pekala, aramızda bir şey olup olmayacağını merak ettiğim bir zaman vardı. Teyzesiyle ispanya’da kalmak için birlikte tatildeydik. Sahilde uzun, tembel günler geçirirken, sayısız bocadilloyla soğuk biraları yudumlarken çok eğlendik. Sekiz yıllık arkadaşlığın içinde ikimizin de ilişki içinde olmadığı tek zamanlardan biriydi. Aslında, sadece birkaç gün önce ayrıldığı bir kız arkadaşını desteklemek için oradaydım.

Eve gitmeden önceki gece beni çıplak yüzmeye davet etti. Restoranlardan birinin su kenarına birkaç masa yerleştirdiği iskelede oturuyorduk. Bunu asla yapmayacağımı düşündüğünü biliyordum ve biraz sarhoştum, bu yüzden askısız elbisemi çıkardım ve hemen içeri atladım. Su donuyordu ve çığlık atarak yüzeye koştum.

Yalova Jigolo Tom kahkahalarla eğilmişti. Beni sudan çıkarmak için uzanarak bronzlaşmış kollarına sarıldı ve aramıza bir elektrik dalgası girdi. Sütyen giymiyordum ve ona doğru tırmanırken, küçük külotlarımın sudan şeffaf olduğunu fark ettim. Tabii ki kendimi bilinçli hissettim, ama gözleri vücudumda titrerken, sertleşmiş meme uçlarımda kalırken, utancımı neredeyse unutuyordum. Bana bakmasını istedim, sanki beni ilk kez görüyormuş gibi hissettim. İçimden bir enerji dalgası geçti, uyluklarım arasında karıncalandı. Tam o sırada garsonu yürürken görmeseydim, tam olarak bilmiyorum ama beni öpeceğinden emin hissettim.

Teyzesinin dairesine dönerken kolunu etrafıma doladı, yüzlerce kez tekrarladığı bir jest, ama bu seferki farklıydı, daha belirsizdi, parmakları güneş öpücüğündeki omzumu nazikçe dolaştırıyordu. Kalbim çarpıyordu, duyularım yükseliyordu. Saçımdaki tuzlu su kokusu teninin ince kokusuna karışıyordu. Nemli gece havası, müzik ve insan sesiyle üzerime kapanıyor ve geçtiğimiz restoranlarda sohbet ediyor gibiydi. Her şey yoğunlaştı ve gerçek dışıydı. Aklım zaten teyzesinin dairesindeydi, onunla birlikte yemek masasının kenarına oturdum, boynumu öpüyor, elbisemi belime doğru itiyor ve içime kayıyordu. Tom, en iyi arkadaşım Yalova Jigolo  Tom, cildimdeki tuzlu suyu yalıyor ve göğüslerimi ısırıyor.

Ama bunların hiçbiri olması gerekmiyordu. Teyzesi, arkadaşları ve komşularıyla dolu bir odayla bizi bekliyordu. Bu insan kalabalığının önünde, tanıdık rollerimize geri döndük, Jess ve Tom, tamamen platonik arkadaşlar.

“Tom, en iyi arkadaşım Tom, cildimdeki tuzlu suyu yalıyor ve göğüslerimi ısırıyor”
Yine de o gece uyuyamadım; Yan odada yattığını bilmek çileden çıkarıcıydı, alaycı bir şekilde yakındı. Onu yatakta çıplak, sıcağında battaniyeyle kavga ederken, benim kadar uykusuz hayal ettim. Dayanamadım, içimde uyandırdığı arzunun serbest bırakılması gerekiyordu. Parmaklarımı bacaklarımın arasına kaydırdım ve Tom’un güçlü ellerinin kalçalarıma doğru koştuğunu, sıcak, sert dudaklarının ve yumuşak, ıslak dilinin içimde olduğunu hayal ettim. Dudağımı ısırdım ve çarşafları sıktım. Sert ve kalın, içimde titreyen düşüncesiyle, sinirli bir uykuya dalmadan önce titreyen bir orgazma ulaştım.

Andreas ve Peter’a veda ediyorum ve karanlık geceye doğru yürürken arkalarındaki kafenin kapısını kilitliyorum. Uzun ve yoğun bir gündü ve her müşteriye Te Quiero’da gurur duyduğumuz coşkuyu göstererek bahşişlerini kazandılar. Sahibi bana yeni bir girişime başlamak için bir adım geri atmak istediğini söylediğinde, bana teklif ettiği maaş artışında durmazdım, yenileme fikirlerimi boşa çıkardım ve hissedar olmakta ısrar ettim. Küçük bir miktar, ama büyük bir fark yaratıyor. Artık enerjimi başkasının projesine atıyormuşum gibi hissetmiyorum. Bunu kendim için yapıyorum ve hayatımı değiştirmem için bana güven verdi.

“Bunu benim için yapıyorum ve hayatımı tersine çevirmem için bana güven verdi” Yalova Jigolo

Comments

Bir yanıt yazın

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.