Taksim Travesti - bayanpartner.org

Anne, burada kalmak istemiyorum. Neden sen ve babamla gidemiyorum?” On yaşındaki benliğim anneme yalvardı.Seni çok seviyorum kızım. Baban ve benim için her şeysin. Ama ne yaparsan yap, büyülü krallığa adım atma. Taksim Travesti Mare seni güvende tutacak, “dedi bana sıkıca sıkarak. Bana son bir öpücük verdi, Mare başını bacağıma sürttü. Onu son görüşümdü.

Annemin bana bıraktığı evin önünden geçtiğimde hatıra hep aklıma gelir. Yalnız kalmadım, ama haydut cadılar on yaşındaki bir çocuğa bakacak durumda değildi. Mare olmasaydı muhtemelen hayatta kalamazdım.

Kabus sekiz yaşımdayken beni seçti ve o zamandan beri Taksim Travesti cadımın kedisi oldu. Cadılar bir kedi seçmez, ama şanslıysanız biri sizi seçecektir.

Bundan birkaç yıl sonrasına kadar ailemi öğrenemedim. Hainler dedikleri şeydir. Taksim Travesti Kral Gregory onları öldürttü. Ama neyle suçlandıklarının yalan olduğunu biliyordum. Onlar iyi insanlardı ve kralın söylediği yalanlara inanmayı reddediyorum. Tek hataları o piç krala güvenmekti.

Benim için geri gelmeyeceklerini öğrendikten sonra sihrimi daha çok eğittim. Okula gitmedim. Bunun yerine, Mare ve ben kütüphaneye gidip kitap okurduk. On yaşından itibaren eğitimim kendi kendime öğretildi ve çalışacak kadar büyüdüğümde bir işe girdim.

Şimdi, sekiz yıl sonra, Büyülü Kraliyet Ailesinden intikamımı almaya hazırdım. Taksim Travesti Kral Gregory’yi öldürmek için çok geç kaldım ama soyunu varoluştan sileceğim. Keşke kralı ben öldürseydim ama o Kraliçe Ashlyn ile eşiyle karşılaştı. İyi bir şey yapmış olabilir ama damarlarında hala kanı dolaşıyor.

”Em, geç kalacaksın,” dedi Mare beni düşüncelerimden uzaklaştırdı. Onu bana bakarken bulmak için aşağı baktım. Altın gözleri gece yarısı ceketine karşı parlaktı.

”Evet,” İşe gitmeden önce ona sıkı bir gülümseme verdim.

Çok uzun sürmez. Kraliçe Ashlyn’in taç giyme töreninin önümüzdeki ay yapılması planlanıyor. Hibrit sarayın düzenini almak için mükemmel bir zaman olacak. Ona ulaşmanın kolay olmayacağını biliyorum. Güçlü ve eş olarak iki güçlü kralı var. Ama herkesin bir zaafı var ve ben onunkini keşfedeceğim.

Son birkaç yıldır çalıştığım yıkık motele girdim. Resepsiyonun arkasına yürüdüm ve Taksim Travesti Mare tezgahın üzerine atladı, bulanık yatağında rahatladı.

Resepsiyonda çalışıyorum ve sabah vardiyası çalışanı çoktan gitti. İkinci vardiyada çalışıyorum ve sonra güvenlik sabah gelene kadar çalışıyor. Genelde uzun süreli yeni misafir olmaz. Ama bütün evrak işlerini ve kitapları ben yaparım. Örgün eğitimim olmasa bile, hala hızlı bir öğreniciyim ve sayılarda iyiyim.

Burada daha fazla kalmayacağım. Üç hafta sonra Melez Krallığa taşınacağım. Eski belediye binasıydı ama şimdi inşa edildi. Herkes için tarafsız. Ve Kraliçe Ashlyn’e yakın. İçimden bir ses, kardeşi Kral Nathan’a ulaşmanın iyi bir yolu olduğunu söylüyor.

Kapının üstündeki zil çaldı ve Ben’in sokaktan lobiye girdiğini görmek için yukarı baktım. Ben bir kurttu ve birkaç haftadır burada kalıyor. O en yeni misafir. Daha yaşlı ve sağlam, delici mavi gözleri var.

“Öğleden sonra Köz,” diye selamladı beni. Bir insan şehrinde olabiliriz, ancak doğaüstü misafirlerin olması nadir değildir.

“İyi günler Ben. Senin için yapabileceğim bir şey var mı?” Masaya yaklaşırken ona sordum. Mare’nin kafasına okşadı.

”Bir dakikan olduğunda birkaç havlu daha kullanabilirim,” diye yanıtladı gülümseyerek.

”Eminim fazladan birkaç tane bulabilirim,” diye arka odaya gitmeden önce alay ettim. Ekstralarla dolu bir dolabımız vardı. Üç kabarık beyaz havlu aldım ve Mare’nin motor gibi mırıldadığını bulmak için geri döndüm.

”Genelde erkeklerden hoşlanmaz,” diye güldüm, havluları masanın üzerine koydum.

”Ben genellikle kedi insanı değilim ama seninki tatlı,” dedi ve Mare daha agresif bir şekilde eline sarıldı.

Bana teşekkür etmeden ve havluları almadan önce ona son bir evcil hayvan verdi. Lobiden odalara açılan kapıdan çıktı.

“Gerçekten mi Taksim Travesti Mare, kurt mu?” Bağlantımızı kullanarak onu sorguladım. Pençesini temizlemekten başını kaldırmadı.

”Ateş gibi sıcak,” sesi mırıldandı ve güldüm. Yemin ederim kedim köpek olmalıydı. Boynuz köpeği.

Telefonum masamda çaldığında inledim. Ekrana bakmadan önce kız kardeşim Sage olması gerektiğini biliyordum. Son birkaç aydır beni deli ediyor. Her zamankinden daha fazla. Ashlyn’in taç giyme töreni hızla yaklaşıyor ve arkadaşları krallıklarını ele geçiriyor. Büyük bir kutlama olacak. Ve en yeni prensin gelişiyle Kraliçenin yerini alma zamanı gelmişti.

Sage ve Brandon’ın da bir oğlu var. O şimdi birkaç haftalık. Elimden geldiğince onu görüyorum. Ashlyn’in çocuklarıyla birlikte. Hayatımda Ashlyn ile büyümemiş olabilirim ama çok yakınız. Bilge’den daha az yargılayıcı. İkiz kız kardeşimi seviyorum ama o bir avuç olabilir. Ve eğer Sage şimdi beni arıyorsa, bunun tek bir anlamı olabilir. Kör randevu.

“Bilge?” Telefona cevap vererek iç çektim.

Taksim Travesti Nathan, iyi cevap verdin. Ne yapıyorsun?” Dışarı fırladı.

“Çalışıyorum. Bir sorun mu var?” sordum.

“Elbette değil. Bu akşam için ne planladığını görmek için aradım.” Diye yanıtladı.

“Yeğenimi ve yeğenlerimi ziyaret etmemi istiyorsan, özgürüm. Ama bu başka bir kör randevuysa, meşgulüm.” Ona söyledim.

“Oh, öyle olma. Sonuncusu harikaydı. Çok seçicisin.” Dedi umursamazca.

“Ve Taksim Travesti Brandon yeterince seçici değildi,” diye mırıldandım.

“ne?”

“hiçbir şey. Randevu yok, çocukları beş civarı görürüm. Hoşça kal, Sage.” Bir kelime daha söyleyemeden telefonu kapattım. Sandalyeme yaslanırken bir nefes aldım. Yemin ederim o ikizim benim ölümüm olacak.

En iyi arkadaşım ve ikinci komutan içeri girmeden önce ofisimin kapısı çalındı. Dük Zayden masamın önündeki sandalyeye oturdu. Zayden ve ben erken çocukluğumuzdan beri arkadaşız. Bütün bunların katlanılabilir olmasına yardım etti. Babamla ve annemin ölümüyle ilgili her şey. Ölmemiş olan. Babama dayanamadı. Ama sonunda kimse yapamadı.

“kahretsin dostum, iyi misin?” Bana sordu.

“Evet, bu gece aileyi ziyaret edeceğim,” Dedim ona.

”Başka bir kör randevu,” diye kıkırdadı ve ona baktım. Ayrıca Taksim Travesti Adaçayı ile büyüdü, bu yüzden nasıl olduğunu biliyor.

“Randevuya hayır dedim ama yeğenimi ve yeğenlerimi her zaman göreceğim” dedim.

Taksim Travesti Adaçayı hayır cevabını kabul etmez. Bunun bir tuzak olduğuna eminim. Sana bir kraliçe bulmaya kararlı olduğundan emin.” Omuz silkti.

“Anladığım kadarıyla seçtiği eşinden memnun. Brandon’dan hoşlanıyorum. Onun için iyi, ama ben kendiminkini bulmak istiyorum.” İç çektim.

”Şu anda onun Brandon’ın sorunu olduğuna şükretmeliyiz,” diye güldü ve kafamı sallayarak kıkırdadım. Adaçayı her zaman bir avuç olmuştur. Ama Brandon olmasa bile Ashlyn’den asla ayrılmazdı. Onlar olduklarını bilmeden önce hep kız kardeşler gibiydiler. Ve Adaçayı onu kaybettiğine inandığında harap oldu.

“Bu gece benimle geliyor musun?” Ona sordum.

“Beni pezevenk etmeye mi çalışıyorsun?” Kaşını kaldırarak sorguladı.

“Daha çok, Taksim Travesti Sage’in davet edeceğini bildiğim randevuyla ilgilenen ekürim olabilirsin.” Omuz silktim. Dudaklarını bir çizgiye itti.

“İyi,” diye iç çekti sonunda. “Ama bana borçlusun.”

“Ne zaman yapmayacağım?” Kıkırdadım.

“Doğru. Ve bunu sakın unutma. Şimdi, o toplantıyı konferans salonunda yapacağız. Öyleyse kıçını kaldır,”diye bağırdı ve inledim. Toplantılar kral olmanın en kötü yanıydı.

Toplantı öğleden sonra sürdü. Herkes kabul etseydi daha erken biterdi. Genelde arkanıza yaslanıp büyülü konseyin tartışmasına izin veririm. Ben devreye girene kadar hepsini sistemlerinden çıkarsınlar. Zaten son sözü ben söyleyeceğim.

Şimdi nihayet yeğenimi ve yeğenlerimi görmeye hazırlanma zamanı gelmişti.Taksim Travesti Zayden & amp; apos;ın benimle Sage& apos;e yardım etmeye gelmesine sevindim. Brandon’la olduğu kadar mutlu olmamı istediğini biliyorum ama eşimi bulmak istiyorum.

”Hazır olduğunda kanadıma gel,” dedim Taksim Travesti Zayden konferans salonundan çıkarken. Yollarımızı ayırmadan önce bana başını salladı.

Bir kadının sesi bana seslendiğinde kapımın önünde durup kapıyı açıyordum. Annemin bana doğru yürüdüğünü bulmak için döndüğümde dudaklarımı bir çizgiye ittim.

“Nathan, işte buradasın. Vaktin var mı?” Bana sordu. Hayatta olduğunu öğrendikten sonra, babamın ölümünden sonra tekrar büyülü krallıkta yaşamaya başladı. Adaçayı ile olmayı tercih ederdi, ancak Adaçayı bir kurtla birlikte olmak istediğini öğrendikten sonra ilişkileri gerilir.

“Sage’in evine gitmeye hazırlanıyorum, her şey yolunda mı?”

”Bence özel konuşmalıyız,” diye fısıldadı koridorun her iki tarafına bakarak. Bana gergin göründü.

“Anne, neler oluyor?” Sorguladım. Kanadımın kapısını açtım ve içeri girdi. Kapıyı arkamdan kapattım.

Taksim Travesti Nathan, sanırım bir saldırı olacak.

Comments

Bir yanıt yazın

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.