Küçükçekmece Jigolo Sitesi - bayanpartner.org

Küçükçekmece Jigolo Sitesi Justine boş bir şişe şarapla kanepede yalnızdı ve ikinci bir şişe de açıktı. Çok daha gençken ve manken iken orada oturmuş eski fotoğraflarına bakıyordu. Hawaii’deki bir çekimdeki tüm fotoğraflara bakıyordu ve bikini düzeni yapıyordu. Çok popüler bir dergi için yaptığı ilk büyük işti. Bu aynı zamanda onun son fotoğraf çekimlerinden biri  olacaktı.

Fotoğraflarda genç, çarpıcı, güzel bir kızdı. 5’9 “, 110 pound ve 36dd 24 30’da mükemmel bir modeldi. Bir hafta süren çekimler sırasında fotoğrafçı tarafından baştan çıkarıldı ve Justine kendini ona verdi. Hamile olduğunu bulduğu ayın sonuna kadar her şey harikaydı. Onu ve modellikle olan bağlantılarını kaybetti.

Parası bitene kadar annesiyle birkaç yıl yaşadı. Annesi onu ve kızını evden attı. Anne olmak ve geçimini sağlamak onun için bir mücadeleydi. Bir gün dibe vurunca kendini kilisede buldu. Tanrı’nın ilk kez konuştuğunu duymak onu yukarı tırmanışa başlattı. Austin ile kilisede tanıştı. O 30 yaşındaydı ve o 35 yaşındaydı. Bir yıldan fazla bir süredir çıktılar ve aşık oldular ve kızı liseden mezun olduktan sonra evlendiler.

Küçükçekmece Jigolo Sitesi Sağlık sorunları olana kadar birkaç yıl boyunca inanılmaz bir evlilikleri oldu. Kendisini tanımladığını düşündüğü figürün bir kısmını kaybetti. Depresyona girdi ve evlilikleri mücadele etti. İki yıl ayrıldılar.

Şimdi, 50. yaş gününde telefonu çaldığında kendine acıma ve şarapla boğuşuyordu.

“İyi akşamlar Aşkım ve Doğum günün kutlu olsun seni seviyorum!”

İki yıl boyunca ayrıldılar, ancak Austin onu sevdiğini yazmak için bir sabahı veya akşamı asla kaçırmadı. Onu sevmediği için değil, sevgisine layık hissetmediği için nadiren karşılık verirdi. Bu gece farklıydı ve ona ”Teşekkür ederim” diye mesaj attı ama seni sevdiğimi söylemeye kendini zorlayamadı. İleri geri mesajlaşmaya başladılar, ilk kez konuşmaktan başka ağır bir şey yapmadılar. Tanrı’nın sesini tekrar duydu ve kalbi ısındı ve göğsünden fırladı. ”Buraya gelebilir misin?” Diye sordu.” Uzun bir duraklama oldu, sonra kapıyı çaldı.

Justine kapıyı açtı ve Austin’in orada en sevdiği çiçeklerle durduğunu gördü. “Mahalledeydim”.

Onun kollarına atladı ve sarıldılar. İçeri girdi ve hakkında hiçbir şey bilmediği tüm fotoğrafları fark etti. Kapıyı açtı ve başından beri ona sakladığı her şeyi anlattı. Austin daha açıklayıcı ve seksi pozlara ulaştı ve kendini zorlaştı.

“Hayatında bu kez kendini yargıladığın şey mi oldu?”

”Evet” diye yanıtladı.

Küçükçekmece Jigolo Sitesi Justine, bu fotoğraflarda genç, saf ve kayıp bir kız görüyorum. Aşık olduğum, içte ve dışta güçlü, kendine güvenen ve güzel olan kadından uzak. Ve şimdi seni gördüğüm gibi, bunların hiçbiri değişmedi!”

Duraksadı, sonra devam etti, ”Bu konuda yanılıyorum, artık daha da güzelsin.” Ağlamaya başladı.

“Evliliğimizi mahvetmek için nasıl bu kadar bencil olabildim?”

“Yapmadın. En son kontrol ettiğimde hala evliydik ve hala yüzüğümü takıyorum.” Yüzüğünü hala elinde görerek gülümsedi.

“Austin, keşke seni o zamanlar tanısaydım.” seksi fotoğraflara bakarken. Austin elini omzuna koydu.

“O zamanlar umurumda değil. Tanrı bizi bir araya getirdi ve bir arada tuttu. Bu Tanrı’nın planı ”. Ellerini yüzüne kaydırdı ve dudaklarını ona bastırırken onu nazikçe tuttu. Yumuşakça öpüştüklerinde titrediler ama kısa sürede daha da sertleştiler. Geri çekildi ve ikiniz de nefes nefese kaldınız.

Justine ayağa kalktı ve onu uzattı “Benimle gel.”

Küçükçekmece Jigolo Sitesi  Austin ayağa kalktı ve onu koridordan aşağı indirirken ikisinin de kalplerinin çarptığını duyabiliyordu.

“Emin misin?”

İkisini de durdurarak kendini ona karşı itti ve onu öptü. Güçlü tutkusu onu duvara bastırırken nefesini kesti. Çekip gitti ve onu yataklarına çekti. Uzanarak onu yanına çekti ve sıcak ve tutkuyla öpüşerek kollarını dolaştırdılar.

Austin yavaşça elini aralarına kaydırdı, bluzunun düğmelerini açtı ve açtı. Bu, yemin ettiği güzel olgun göğüslerinin, onlara en son dokunduğundan bu yana iki yıl içinde daha büyük olduğunu ortaya çıkardı. Onları sütyeninin içinden sıktı ve usulca inledi. Eğildi ve boynunu, göğsünü ve göğüslerinin açıkta kalan bölgesini öptü.

“Bu iyi hissettiriyor ve beni istiyor ve seviyorsun, değil mi?”

Austin onu daha sert sıktı ve göğüslerini, meme uçlarını uzun ve sert bir şekilde ortaya çıkarmak için bardakları aşağı çekti. Yavaşça parmaklarını meme uçlarının üzerinden geçirdi ve onu sırtına itti. Meme ucu oyununu ne kadar sevdiğini unuttu. Austin meme uçlarını kıstırmaya, bükmeye ve çekmeye başladı. Justine inliyor ve yatakta kıpırdanıyordu. Her biri sırayla yalarken, öperken ve meme uçlarını ısırırken amı ısınıyor ve ıslanıyordu.

“Ah Austin, evet.”

Elini eteğine doğru kaydırdı, kalçasının düğmelerini açtı ve fermuarı yavaşça aşağı itti. Eteğini çıkarmasına izin vererek kalçalarını kaldırdı. Duraksadı ve ıslak kalçaları kadar sırılsıklam olan beyaz dantel külotuna baktı. Austin dizlerinin üstüne çöktü ve polosunu çıkardı. Tonda vücudunu görerek nefes nefese kaldı ve inledi. Kalçalarını tekrar kaldırdı, külotunu çıkardı ve sütyenini çıkardı. Pantolonunu çıkarmak için ayağa kalkarken nefes nefese ve inilti, uzun ve kalın penisi dışarı fırladı.

O inledi ve vücudu onun büyük güzel horozunu görünce titredi.

“Ne kadar güzel ve kocaman olduğunu unuttum bebeğim.”

Bacaklarını açtı ve aralarında diz çöktü. Küçükçekmece Jigolo Sitesi Eğilerek, horozunu tutup onu amına yönlendirirken derinden öpüştüler. Her zaman amının harika ve sıkı olduğunu düşünürdü. Ama kendini daha sıkı hissetti ve onu yavaşça gererken horozunun etrafında titriyordu. Justine onu altına atıyordu ve onu tamamen doldurduğunda ağlıyordu.

Onu kedi çok rahat, kaygan ve sıcaktı. Yavaşça sonuna kadar çekti ve yavaşça sikini tekrar tekrar besledi. Her itişte hız ve kuvvet oluşturdu.

“Evet, evet, sik beni, evet.”

Sözleri Küçükçekmece Jigolo Sitesi  Austin’in ateşine yakıt kattı. Horozunu dibe doğru sürdü ve her itme ile onu yatağa bastırdı. Justine kollarını ve bacaklarını Austin’in etrafına sardı ve her hareketiyle onu itip taşlıyordu. Ona aldığı kadarını veriyordu. Vücudu titriyordu ve titriyordu, karnı titriyordu ve amı karıncalandı ve horozunun etrafında titriyordu. Vücudu gevşerken ağlayan tatlı nektarı fışkırdı ve pistonlu horozunun etrafında bir nehir gibi aktı.

Austin yüksek sesle inledi ve amının derinliklerinde patlarken tamamen içeri girdi. Onu spermiyle doldurup onunkiyle karıştırıyor. Austin yere yığıldı ve ondan yuvarlandı. Hala titriyordu ve orgazmından aşağı iniyordu. Justine vücudunun üzerine yuvarlandı ve başını göğsüne koydu. Eli aşağı kaydı, yarı sert, cum kaplı horozunu tuttu ve yavaşça okşadı Küçükçekmece Jigolo Sitesi

Comments

Bir yanıt yazın

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.