İzmir Bayan Partner Arıyorum - bayanpartner.org

Oğluma saldıran İzmir Bayan Partner Arıyorum ve öldürmeye çalışan dedektiflerin ve memurun savunma avukatı Alden Thompson, ”Mark, davamı nasıl yok edebilecekleri konusunda savcılığa ciddi bir şekilde danışamazsın” dedi.

“Alden, bir dava hakkında tavsiye almak için bana geldiğinden beri ADA Deveroe ile görüşüyorum. Şimdi ayrıntılara giremedi ve ben hiçbir şey istemedim, sadece ona nereye adım atıp öldürmeye gideceği konusunda birkaç puan verdim, “Diye açıklıyorum Alden 7. yeşili geçerken.

R.R. golf sahasındayız, mütevazı bir parkur ama oldukça iyi biliyorum ve güçlü ve sağlam oynayabiliyorum, bu yüzden burada zamanını yeşil alanda geçirmeyi göze alamayan bir adamım var. Bugün birden fazla cephede onun canına okuyorum. ADA Deveroe ile görüştüğümü bilmesi sürpriz değil. Geçtiğimiz yıllarda Deveroe’nun birkaç davasını firmamızın adını lekeleyecek müvekkilleri almayarak bağışladığımı düşünürsek. Evet, bir hukuk firması kazananla birlikte iyi bir üne sahip olabilir, bu kolay değildir.

”Mark, birbirimizi bir süredir tanıyoruz ama savcılığa yardım ederek tehlikeli bir oyun oynadığın konusunda seni uyarmalıyım,” diye uyarıyor Alden, ne kadar tuhaf.

“Vay canına, Alden Thompson beni savunmaya mı geliyor? Yapım aşamasında neredeyse bir mucize olarak işaretlenmiş zamana ihtiyacım var, “Çip atışımı yapmadan önce belirtiyorum.

”Bu davayı almalısın Mark, sonunda kötü polisleri sokaklardan uzaklaştırmak için sisteme yapıştırabilirsin,” diyor Alden, atışına geçerken derimin altına girmeye çalışırken,” Demek istediğim sebepleri vardı.”

”Biz avukatız ve dünyamızda amaç araçları haklı çıkarır, ancak polislerin bir kodu vardır ve onu kırdılar,” diye ifade ediyorum,” Ve ayrıca adaletin yerine getirildiğini görmek için asla bir dava açmam.”

“Adalet mi? Sen? Büyük suçlardan kaç kişinin kaçmasına yardım ettiğini göz önünde bulundurarak bu kelimeyi gerçekten kullandın, “Alden ısırıyor ama ben eğleniyorum.

“Müvekkillerim masumdu ve bir mahkeme onları masum buldu. Kolay davaları seçmek ve Alden’i kazanmak bir şeydir, ” Atışını izliyorum, biraz dilimledim”, Davayı almak başka bir şeydir çünkü zor olduğunu biliyorsunuz ama bu süreçte birinin hayatını kurtaracağınızı biliyorsunuz.” İzmir Bayan Partner Arıyorum

Alden, ”Yani bazı davalarınızda masum olduklarını ‘bildiğiniz’ için başınızı delil dağına çevirdiniz,” diye soruyor Alden ve ben biraz kıkırdayarak.

”İşte bu yüzden asla yargıç olamayacaksın,” Alden yıllardır bankta bir koltuğa bakıyor,” aynı dava hakkında çok önyargılıyken bir dava hakkında tarafsız İzmir Bayan Partner Arıyorum olmaya çalışıyorsun. Şimdi kararını veremiyorsan, birinin hayatına karar veren senken bunu nasıl yapacaksın?”

Alden ve ben teslim olmadan önce golf turunu bitiriyoruz ve geçici ortağım kaybını kutlamak için kulüp binasına giderken eve gidiyorum. Yapacak daha önemli işlerim var. Eve döndüğümde ailemin ertesi güne hazırlanmasını izleyebiliyorum ve Deveroe’nun bana gönderdiği birkaç mesaja cevap verebilirken Alden’in haklı olduğunu, kapanmak bana çok pahalıya mal olabilir. Adam yarın okula geri dönüyor ve Dr. ile üç görüşmesi olduğundan beri. Hill neredeyse iki hafta içinde hala acı çektiğini söylüyor ama daha açık ve kendini ifade ediyor, bu da şu anki zihinsel durumunu ölçmesine yardımcı oluyor. Değerlendirmeleri iyi ama dünyada yanlış gördüğüm tek şey Bethany ile nasıl anlaştıkları. Ona karşı arkadaş canlısı ama gergin, hatta muhtemelen ondan korkuyor ve neden bu şekilde hissetmesi gerektiğini gösterecek hiçbir şey yoktu ve annesi ve kız kardeşi bunun ne olduğunu sorarken ve bir şey olduğunu inkar ederken bir şey oldu. Bunu şimdilik onun yerine koydum ve biraz aile işine, Guy’ın okuldan çıkarma evraklarına baktım. Onun fikri ve dürüst olmak gerekirse, biraz barış sağlamaya çalışırken bile savaş ilan ettiklerini düşünmek fena değil.

Carlos Ortega: Perşembe öğle yemeğinde

Romeo’ya ”O burada ama okul ofisinde” diye soruyorum.

“Evet, içeri girdiğinde yardım ediyordum. Yanında bazı evrakları vardı ve o zamandan beri yeni Müdürün ofisinde. Öğle yemeğinin İzmir Bayan Partner Arıyorum ne zaman başladığını söylemek için ayrıldım, ”Romeo bana durumu bildirdi ve başımı salladım.

”Yani onunla konuşacaksın Carlos,” diye soruyor Hector ve ona bir göz atıyorum,” Hadi buraya soruyorum, beni görmeyecek ama ona o sözleşmeyi sormayı deneyebilirsin. Lupe bu konuda kıçımın üstünde.”

Hector’a, ”Çektiğin boku hatırlamaya ve sonra en son biri bizimle barışmaya çalıştığında olanları düşünmeye ne dersin,” diyorum ve düşünmesi gerekiyor,” Onu dövdün. Sadece bir hafta önce mi?”

”Evet ama yine de …” diye soruyor Hector ama düşünmüyor.

”Roma, onu tokatlamadan önce onu buradan çıkar,” diye emrediyorum Romeo, bana şaşkın bir bakış atıyor.

İzmir Bayan Partner Arıyorum Romeo’nun genellikle diğer mürettebata yardım etmesi gerekmez, cehennem genellikle insanlara çoğunlukla yardım etmez ama düşünebilmem için Hector’u benden uzaklaştırır. Rolando ve Juanita saldırıya uğradığından beri halkım hala boka hazır ve bir arada. Ro daha iyi durumda, çok fazla şey hatırlamıyor ama acı ve ısırılma bulanıklığı. Öte yandan Juanita tek başına hiçbir yere gitmez ve o zaman bile halka açık yerler dört ya da beş kişi olmadan olmaz. Bunu yapan herif mürettebatımı karanlıktan korkutuyor ve bu cuma taşınma emri aldığımızdan ve cumartesi günü buluşma büyük olduğundan onları boklarına geri götürmem gerekiyor. Bir sürü parti ve hatta Sendika perde arkasında bazı işler yürütecek. Ofise gidiyorum ve Guy’la nasıl konuşmaya çalışacağımı ya da ailemle ve evimizle yaptıkları için ona nasıl teşekkür edeceğimi düşünüyorum. O hala müdürün ofisinde, o geçici müdür ama o bir kız kardeş,İzmir Bayan Partner Arıyorum Latina, bu yüzden şansım yaver giderse bekleyebilirim ve Guy ile konuşabilirim. Çocukların sıralarını bekleyebilmeleri için sahip oldukları sandalyelerden ofisten hiçbir şey duyamıyorum ama görünüşe göre tartışmaları oldukça yoğun. Bağırmıyorlar ama adamın ona söylediği her şeyden memnun değil. Masasından bazı kağıtları alır ve onu takip ederek ofisinden çıkmadan önce bir klasöre koyar.

”Bay Donnelly, bu tartışmayla işimiz bitmedi,” diyor Bayan Costas, Guy’ı ofisten ayrılmak için yarı yolda takip ederken.

“Evet öyleyiz, taleplerimi sundum, reddettin. İkinci teklifimi, bir miktar huzur bulabilmem için sundum ve sen bana sahip olduğumu ve yapmak zorunda olmadığımı düşündüğünü söyleyerek bana hakaret etmeye devam ettin. Şimdi Bayan Kostas Size ne yapabileceğimi ve ne yapacağımı göstereceğim. Ara pozisyonunuzun tadını çıkarın ama artık eşyalarınızı açmayın, önümüzdeki birkaç hafta içinde biraz işe yaramaz görünecek, “Adam çok resmi ama sesi soğuk, bir şeylerin peşinde.

“Bay Donnelly Ailenizin kim olduğunu biliyorum ve neler yapabileceklerini biliyorum ve dürüst olmak gerekirse, size yolunuzu vermemenin yankılarına hazır olmasaydım, bir kenara çekilirdim ve kendinizi kaldırma talebinizi verirdim. mezuniyete kadar yılın geri kalanında müfredattan ama her şeyden sonra bu oldu, sınıfa katılmaya devam etmekle yükümlüsünüz, “Bunu duyuyorum ve neden kaçmaya çalıştığını biliyorum ama neden onu durduruyor. İzmir Bayan Partner Arıyorum

“Evet ve sen beni devraldığından beri okulun ne kadar geldiğine ve yollarını değiştirdiğine dair beni bir tür ödül olarak kullanmak istediğini açıkladığından beri, burada izinli olduğumda bile saldırıya uğradım. Şimdi cevabınız, size yardımcı olacağı için sayısız saldırımın olduğu yere dönmeye devam etmek mi? Hayır, cevap hayır oldu ve olmaya devam edecek, “Adam ona kızgın değil, en azından olması gerektiği gibi değil ama gitmesi işleri sorun haline getiriyor.

”Bay Donnelly yarın sabah sınıfınızın ilk zilinde hazır bulunmanız bekleniyor, eğer orada olmazsanız, okulda kaçırdığınız süre için bir yıl bekletilmeniz için evrak işlerini dosyalayacağım,” Bayan Costas az önce Guy’ı tehdit etti ve ben devreye girdim.

”Adam yarın burada olacak Hanımefendi,” diye ekliyorum ve ikisi de bana, ona biraz rahatlayarak ve ona bir şeyle bakıyor, bakışı bilmiyorum.

”Hayır, yapmayacağım. iyi günler,” diyor adam ve sessizce ayrılmak için arkasını dönüyor.

Adam hemen dışarı çıkıyor ve ben onu takip ediyorum, onunla bir şekilde konuşmalıyım ve daha fazla fırsat bulamayacakmışım gibi görünüyor. Yetişirim ama önünü kesmem.

“Adamİ zmir Bayan Partner Arıyorum seninle konuşabilir miyim,” Diye soruyorum ve bakmıyor bile,” Evet? Hayır? Gidip kendimi becereyim mi?”

“Quod petis, refert,” diyor ve az önce ne söylediği hakkında hiçbir fikrim yok.

“Kardeşim bunun ne anlama geldiğine dair hiçbir fikrim yok,” Dedim ona ve durdu.

”Eğer bana atlayacaksan, üstesinden gel ki kendimi yerden tekrar alıp eve dönebileyim,” Guy başka bir dayak için hazır ama bu farklı.

“Ailem için, İzmir Bayan Partner Arıyorum benim için yaptığını yaptın, çünkü yapabilirsin. Sana teşekkür etmek istedim, annem ve babam teşekkür ediyor. Bunu yapmak zorunda olmadığını biliyorum, benim ve ailemin incinmesine izin verebilirdin ama yapmadın. yapmadığını söyledin çünkü yapabilirsin, ” Burada gerçekten bir noktaya değinmeye çalışıyorum ama ilgilenmiyor,” Bana inanmadığını biliyorum ama bütün bunları hiç istemedim. Sana vurduğumuzu biliyorum çünkü bunun saygısızlık olduğunu düşündük ama bunca yıl boyunca … ”

”Senin eğlencen ve oyunlarındı,” diye bitiriyor adam ama yanılıyor. İzmir Bayan Partner Arıyorum

“Adım atıp durumu kontrol altına almayan bendim. Halkımın eğlenmesine izin verdim ve bunun seni mahvetmesi umrumda değildi. Bütün bunlar, ayağa kalkıp doğru şeyi yapmadığım, zorbalardan nefret ettiğim ve ilk seferden sonra doğru şeyi yapmayarak kendimi bir hale getirdiğim için, ”Şimdi öndeyim ve onunla çıkış yolu arasındayım.

”İşin bitti mi,” diye soruyor adam ve kafamı sallıyorum hayır.

“Hayır, sen, ben ve tüm ekibim toplanana kadar olmaz. Buna ihtiyacım var, yapmalısın, ”Bunu söylüyorum ve bunun olmasını izliyorum.

Guy’la ilgili bir şeyler değişiyor, sanki bahar güneşinin erken saatlerinde burada üşüyormuş gibi biraz titriyor ve gözlerini açtığında Guy’a bakıyorum ama konuştuğum adama bakmıyorum. İzmir Bayan Partner Arıyorum

 

Comments

Bir yanıt yazın

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.